Jak řešit problémy s notebookem?

Mít notebook znamená čas od času řešit problémy, které souvisí s jeho provozem. Může nastat softwarová chyba, notebook se může zavirovat, může vám spadnout na zem, zpomalit se, přehřívat se a mnoho dalšího. Notebook je jen stroj a ten vydrží fungovat tak dlouho, dokud nějaká součástka neselže. Vždy je dobré znát servis notebooků, který vám pomůže. Opravy nebývají drahé, jak si mnozí myslí a je jedno, jestli se vám poškodil nějaký díl nebo potřebujete počítač jen odvirovat. Bydlíte v Brně nebo okolí? V takovém případě pro vás bude nejlepší volbou servis notebooků FopaNET, který najdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně.

Kompletní služby servisu notebooků

Servis vám poskytne kompletní služby, vyřeší tedy jakékoliv problémy související s hardwarem i softwarem vašeho notebooku. Většina oprav se zde řeší do druhého dne, vymění vám i celé poškozené díly. Mají zde velmi rozumné ceny a tak se nemusíte bát, že by se vám opravy zbytečně prodražily. Existuje mnoho druhů oprav, které zde řeší, dokonce umí zrychlit starý notebook tak, aby pracoval zase jako nový.

Jednou z nejčastějších záležitostí je notebook plný prachu, prach je všudypřítomný a při dlouhodobém používání je běžné, že se jím notebook zaplní a je potřeba ho vyčistit. Čištění notebooku od prachu zde provádí a dokonce vymění i teplovodivou pastu, kompletní postup je popsán zde https://www.fopanet.cz/cisteni-notebooku-od-prachu/.

Při běžném používání je možné notebook poškodit mnoha způsoby a jedním z nich je polití. To je ovšem vážná závada, kterou je vhodné řešit okamžitě. Když notebook polijete, rozhodně ho nepoužívejte, abyste ho ještě více nepoškodili a také se ho nesnažte vysoušet. Místo toho ho jen vypněte, vyjměte baterii a otočte ho tak, aby mohla voda vytékat. Dokonce i politý notebook umí v servisu opravit. Jak se tento druh závady řeší? To se dočtete přímo na stránkách servisu FopaNET https://www.fopanet.cz/cisteni-politych-notebooku/.