Nástrojárna – srdce průmyslových hračičků zaplesají!

Srdce každého nástrojáře pookřeje, když se dozví spíše nové technické a technologické možnosti, které v současné době lze na průmyslovém trhu získat.

Výroba forem

Hodily by se vám pro váš provoz kvalitní a technicky velmi náročné vstřikovací formy? Výroba forem za použití nejmodernější technologie 2D, 3D CAD/CAM, CAM – Surfcam a CAD nabízí ruku v ruce s mnohaletými zkušenostmi pracovníků v oboru zhotovení vstřikovacích forem. Jak s klínovým rozjížděním, tak i se šroubovacím vytáčením tvárníků. Samozřejmostí je i výroba jednoduchých forem nebo vložek do univerzálních rámů. Kvalitní jedno a dvojvstřikové formy jsou naprostým základem!

Lisovna plastů

Lisovna plastů, kterou můžete oslovit pro spolupráci, dnes nabízí zcela komplexní služby. Nejen, že u všech specializací nabízí vstřikování dílů, ale také konstrukční zpracování vstřikovacích forem a samotnou výrobu forem, která je po celý čas spolupráce spojena s konzultační činností a technickou pomocí při realizaci vašeho projektu. Kvalifikovaní pracovníci v tomto oboru vám tak pomohou při lisování plastových dílů, vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie, ale také při sériovém lisování dílů dle vašeho přání.

Jaké obory mohou tyto služby využívat?

Nejčastější zákazníci, kteří spolupracují s vysoce kvalifikovanou firmou zaměřenou na lisování plastů, výrobu forem, vstřikování plastů nebo tvarování plechu, jsou firmy působící například v automobilovém průmyslu. A to v rámci naší republiky, Evropy i celého světa. Další obory, které nejčastěji služeb využívají, jsou společnosti zabývající se telekomunikační technikou, výrobou hraček, elektronikou, vzduchotechnikou, stínicí technikou, a mnohé další.

Vyberte si i vy pro spolupráci firmu s mnohaletými zkušenostmi, a s referencemi společností z celého světa.