Nová dodávka? Vyberte si ji a odjeďte s ní!

Potřebujete novou dodávku pro své soukromé nebo pracovní potřeby? Mít velký vůz, kterým budete moci přesouvat produkty, zboží a všechno, co vy a vaše firma vyrábíte, je důležité. Možná máte malý vůz se kterým jste vše doteď zvládali, ale expandujete, tržby se zvedají, máte víc a víc práce a s tím logicky přichází také odpovědnost a zvyšující se náklady na chod firmy. Jedním takovým nákladem je také nákup nového vozidla, přesněji dodávky. Máte něco vybráno? Ať už to budou nástavby, klasické dodávky nebo třeba valníky, musíte nad vším pořádně přemýšlet. Propočítat a probrat, zda se vše vyplatí. Pokud ano, chcete vozidlo ihned používat. A to jde málokde.

Nasedněte a rovnou odjeďte

Potřebujete-li vozidlo ihned, obraťte se na firmy, které je mají skladem a tedy ihned k odběru. Dodávky všeho druhu, valníky s plachtou, dodávky s dalšími typy nástaveb, ale třeba také klasické dodávky. To vše najdete u společnosti Nasedni a jeď. Jejich široká nabídka skladových vozidel zajistí, že pokud si vyberete, nečekáte, než vám model doručí. V podstatě jej můžete pořídit, vyřídit všechnu administrativu s tím spojenou a pak už jen nasednou do auta a odjet. A hned můžete zamířit k nějaké zakázce nebo rozvést zboží tam, kam potřebujete. Nechcete automobil kupovat, ale potřebujete jej na pár cest?

Pronájem je také řešení

Pokud nemáte finance na to, abyste vozidlo koupili nebo ho případně tolik nevyužijete či jednoduše nechcete něco vlastnit, pak je možností pronájem. Operativní pronájmy jsou tu od toho, aby vám pomohli. Získáte valník s plachtou nebo také jiný vůz v dlouhodobém pronájmu s full service balíčkem služeb. V balíčku najdete například běžné opravy a údržbu, povinné a havarijní pojištění, pneu, silniční daň, dálniční známku v ČR a podobně.