Chystáte letní oslavu? Připravte originální pohoštění

Léto je časem, kdy se lidé schází a oslavují. Možnost pořádání oslav a setkání venku, na čerstvém vzduchu, je impulsem k častějšímu setkávání a slavení. Mnoho lidí dokonce odkládá narozeninové oslavy na příchod jara a vůbec jim nevadí, že svůj slavný den oslaví o pár měsíců později.

Připravte svěží občerstvení

Jídlo je základem každé oslavy. Bez dobrého jídla nebude vaše oslava nikdy povedená, i když si na ostatních aspektech přípravy dáte záležet. Občerstvení může být také vhodný dárek na letní oslavy, pokud je připravený vtipně, decentně či dokonce tématicky.

Občerstvení, které skvěle chutná a současně úžasně vypadá, není snadné připravit, proto vyhledejte raději profesionály, kteří zhotoví vše podle vašich představ a přání.

Profesionálové ze společnosti Frutiko dokáží hotové zázraky. Jejich kytice, které jsou zhotovené z čerstvého a šťavnatého ovoce, zalité lahodnou a jemnou belgickou čokoládou jsou téměř legendární. Kromě toho zajistí dovoz i pugétů z živých čerstvých květů.

Pokud se vám jejich dárkové balíčky nelíbí, nevadí. Sdělte jim ingredience, ze kterých si přejete „jedlé“ pugéty či balíčky zhotovit a bude vám vyhověno.

Kromě pugétů na webu frutiko.cz můžete objednat krásné dorty, připravené z kvalitních ingrediencí, především dětmi oblíbené cupecake, ovocné bonboniéry, jahodové pochoutky a mnoho dalšího. S jejich produkty je každá letní oslava úspěšná.

 

Máte to daleko?

Pokud máte jejich provozovny z ruky, nevadí. Kurýr společnosti Frutiko doručí všechny produkty, až k vašim dveřím nejen ve všední dny, ale také o víkendu a svátcích do všech koutů České republiky.

Produkty se převáží ve speciálních termoboxech, které zajišťují správnou teplotu po celou dobu převozu a současně je chrání před nárazem, které při převozu vznikají.