Erotické hračky – které můžete využívat?

Sex už dnes není takové tabu, jako před pár lety, dnes se o něm hovoří poněkud veřejně, bez studu. I když stále existují puritáni, kteří se nad tím pohoršují, případně tyto hovory bytostně nemají rádi, doba se přeci jen o dost změnila. A takto se k tomu staví také internet a především internetové obchody, které nabízejí erotické hračky a pomůcky. Nejen ty základy, které zná asi každý, ale také různé další. Díky nim můžete vyzkoušet velkou spoustu možností, které v sexu existují.

Erotické hračky jako zpestření

Ať už v sexu rádi zkoušíte nové věci a jste to vy, kteří jsou iniciátory toho, co nového vyzkoušet, co by vám určitě nemělo uniknout nebo se o tyto věci zajímáte spíše skrytě, kdy, nemáte-li nikoho k sobě, nic moc nevyzkoušíte. Sex totiž nemusí být jen nuda v posteli, ve dvou nebo ve třech oblíbených polohách. Můžete vyzkoušet spoustu jiných míst, které mají své kouzlo. Pokud jste odvážnější, můžete vyzkoušet i trochu adrenalinová místa. Ono hrozící nebezpečí je přeci tolik sexy!

Erotické pomůcky jsou rovněž dobrým zpestřením sexuálního života. A mnohdy jednotlivé kousky mohou využít jak lidé samostatně, tak společně. Fantazie se meze nekladou a můžete tak nechat volný prostor všemu, co chcete vyzkoušet. Například takové nafukovací panny byly kdysi často vtipným dárkem. Dnes už je jejich vzhled natolik vypracován, že mnohdy připomínají reálné ženy. Žádné neforemné, odpudivé nebo směšné panny. Vybíráte si z brunetek, blondýnek, černošek se spoustou detailů, které jsou velmi propracované.

Ženy naproti tomu jistě využijí Venušiny kuličky, které jsou dosti oblíbené. Jde o erotickou pomůcku. Jde o dvě kuličky, každá z nich v sobě má menší kuličku z těžšího materiálu. Při běžném pohybu se malé kuličky uvnitř rozhoupou a tyto vibrace předávají vnějšímu obalu. Díky těmto pohybům je žena samovolně stimulována. Čím jsou pohyby aktivnější, tím je stimulace intenzivnější.