Jak vyřešit občerstvení pro velké množství hostů?

Plánujete velkou akci, ale nemáte vyřešené občerstvení? Jednou ze záležitostí, které byste měli mít na paměti, je, z čeho budou vaši hosté pít. Pokud jde o malou akci, postačí skleničky a šálky z porcelánu. U masové akce je však tento způsob servírování nápojů krajně nevhodný. Potřebovali byste velké množství takového sortimentu, což by bylo velmi drahé. Také by se vám jistě stalo, že by se vám mnoho kusů nevrátilo a mnoho by se jich rozbilo. Střepy by pak představovaly nebezpečí pro všechny ostatní hosty. Nejlepší možnost představuje kelímek na nápoj.

Jaké kelímky na akci obstarat?

Kelímků na nápoj existuje celá řada a jelikož jich na velkou akci budete pořizovat mnoho, nejprve je vhodné vybrat spolehlivého dodavatele, který vám zajistí rychlé dodání dostatečného množství produktů a to za nejnižší možnou cenu. V České republice je nejlepším dodavatelem kelímků společnost Jarico s.r.o, která dodává nejen široký sortiment kelímků, ale také další potřebné produkty pro gastronomii.

Z kelímků si můžete vybrat například plastové kelímky, ty jsou velmi levné a mají univerzální použití, zahrnují hnědo-bílé kelímky na horké nápoje a bílé nebo průhledné kelímky na nápoje studené. Ještě více univerzální jsou papírové kelímky, které jsou zároveň ekologickou volbou. Pokud pořádáte akce, u kterých si přejete, aby měli hosté co největší komfort, jsou vhodné kelímky PET a KRYSTAL, ty jsou ze zesíleného materiálu, díky tomu se dobře drží a dobře se z nich pije. Pokud plánujete servírovat čistě horké nápoje, nejlepší jsou kelímky termo EPS, kde vydrží nápoj dlouho horký a při držení kelímku se jen tak nespálíte, všechny kelímky jsou v nabídce podle různého objemu a můžete k nim pořídit i doplňkový sortiment, třeba papírové podnosy nebo praktická víčka.