Jedinečné nářadí Stanley Fatmax potěší každého profesionála

Nároky na ruční elektrické nebo akumulátorové nářadí neustále rostou. Jak profesionální řemeslníci, tak i domácí kutilové se při pořizování nářadí zaměřují nejen na kvalitu, ale také na výkon, životnost a v neposlední řadě i na ergonomický desing. Platí to pro nejpoužívanější nářadí, kterým jsou vrtačky, ale i pro úhlové brusky, kotoučové i přímočaré pily, bourací a vrtací kladiva, ale například i pro nepříliš tradiční rotační lasery nebo úložné systémy. To vše je sortiment, který dodává na trh výrobce STANLEY FATMAX. Tato značka je na trhu s nářadím stále žádanější pro svou kvalitu, výkon, životnost, design a další vlastnosti.

Výhody akumulátorového nářadí

V posledních letech se velkým hitem stalo akunářadí, zejména akumulátorové vrtačky. Jejich hlavní předností je použitelnost kdekoliv a nezávislost na přívodu elektrického proudu. V balení akumulátorových vrtaček značky Stanley Fatmax jsou navíc dva kusy akumulátorů, což umožňuje rychlou výměnu vybitého za nový bez dlouhé prodlevy. Tuto výhodu oceňují jak profesionální řemeslníci, tak běžní uživatelé například při stavění nového tyčového plotu či jiných činnostech. Další výhodou aku vrtaček Stanley Fatmax je dvourychlostní chod a také příklep usnadňující vrtání do betonu a jiných tvrdých materiálů. Novinkou je bezuhlíková aku vrtačka, jejíž motor umožňuje dlouhou dobu provozu aku vrtačky na jedno nabití i při vysokém výkonu.

Další výrobky Stanley Fatmax

Vedle vrtaček jsou to také úhlové brusky, elektrické pily kotoučové i přímočaré, ale také například rotační lasery. Jedná se o moderní přístroje určené k měření vodorovné nebo skloněné roviny především ve stavebnictví, při projektování vodních nádrží a podobných velkých staveb. Pro tyto účely je rotační laser ideální a také velice praktický, neboť se sám automaticky urovná do roviny a poté začne vysílat laserový paprsek v rovině zadané obsluhou. K netradičním výrobkům patří také různé úložné systémy, jako jsou úložné boxy, kufry nebo brašny na nářadí.