Okořeňte dlouholetý vztah a prolomte dosavadní nudu

Žijete společně s partnerem již dlouhá léta? Děti již odrostly a vy jste spadli do denní rutiny? Okořeňte svůj dosavadní vztah novými zážitky, které mohou prolomit stereotyp a udržet váš vztah zdravým.

Společný zážitek

Dopřejte si s partnerem nevšední zážitky, které prolomí dosavadní nudu a vytvoří nové vzpomínky. Ideální je hledání společného koníčku, u kterého se pobavíte. Vyzkoušejte třeba jednorázový zážitek, jakým je seskok padákem, bungee jumping, surfovou arénu apod. Takovéto zážitky dokáží vztah utužit a vyzkoušet vaši důvěru. Pokud do těchto adrenalinových zážitků půjdete s partnerem společně, může to vztah posílit. Nesmíte však na poslední chvíli cuknout.

Dávka relaxace

Dobrou volbou může být i dávka relaxace. Žijete v neustálém shonu a nemáte na sebe s partnerem ani chvíli čas? Dopřejte si wellness víkend, společnou masáž či pravidelný pobyt v sauně. Stereotyp se totiž často týká nejen toho, že jsou spolu partneři příliš, ale také toho, že jsou často bez sebe. Společně strávené chvíle přináší možnost odpočinku, posílení vztahu a vzájemné důvěry. Zvolit můžete nejrůznější formy odpočinku podle toho, co přesně vyhovuje vašemu vztahu, vsadit můžete i na partnerskou masáž, návštěvu lázní apod.

Okořeňte sexuální vztah

Nuda se může týkat také sexuálního vztahu. Po letech už o partnerovi víte vše, dostatečně ho znáte a to i po stránce sexuální. Zkuste proto váš sexuální vztah náležitě okořenit. Mnohdy postačí rafinované erotické prádlo, erekční kroužky či Venušiny kuličky. Taková drobnost může ve vašem vztahu opět probudit vášeň a posílit vzájemnou důvěru. Skvělé je, že dnes můžete erotické pomůcky objednávat velmi diskrétně z internetu a vše vám přijde až k vám domů. Nemusíte se bát mnohdy trapné návštěvy obchodu s erotickými pomůckami. Takto vše proběhne snadno a diskrétně.