Usnadněte si procházení vašich článků na internetu

Je hezké udělat si chvilku čas na to, abychom šli na internet a věnovali se zábavě nebo tomu, co nás zajímá. Většina lidí čte na internetu novinky, někteří si rádi přečtou články o kutilství, někoho zajímají nové recepty, novinky ze sportu, ekonomické články, novinky z kultury apod. Bohužel, abyste si přečetli více zajímavých článků, musíte web opustit a hledat je na dalších serverech a to je někdy únavné a vyčerpávající.

Pomocník Cerstvezpravy.cz

Velmi vám může pomoci web https://www.cerstvezpravy.cz/, jehož účelem je, abyste mohli sledovat všechny vaše oblíbené články na jednom místě. Cílem projektu je monitorování všech kvalitních a důležitých českých serverů, informace o jejich obsahu se následně na webu zobrazují roztříděné v jednotlivých kategoriích. Co to pro vás znamená? Znamená to, že když na cerstvezpravy.cz navštívíte třeba kategorii se sportem, tak zde uvidíte články z velkého množství webů najednou. Nejsou tu však celé články, ale jen titulky, které jsou přehledně uspořádané v boxech podle jednotlivých zdrojů.

Nestane se tak, že by vám unikl nějaký zajímavý článek, můžete si přečíst titulky všech článků a ty, které vás zajímají, si můžete přečíst, stačí na ně kliknout a dostanete se přímo na článek. Zajímají vás třeba články o bydlení? Stačí na webu navštívit kategorii „Bydlení a zahrada“ a následně uvidíte velké množství zajímavých článků o bydlení z velkého množství serverů. Používání webu Cerstvezpravy.cz je možnost, jak si pohodlně procházet články z mnoha webů a ušetřit přitom mnoho času. Dokonce máte možnost jednotlivé zdroje označit jako oblíbené a přidávat je do své vlastní sekce, vytvoříte si tak sekci, kde se vám budou zobrazovat články ze všech zdrojů, které vás zajímají. Máte také možnost si nechat zasílat informace o nových článcích na email.