Získejte spravedlivé odškodnění za svůj pracovní úraz

Stal se vám pracovní úraz? Dochází k nim každý den a zaměstnanci by měli vědět, že za pracovní úrazy náleží odškodnění. Obzvláště nepříjemné jsou pracovní úrazy, které vás na delší dobu vyřadí z pracovního nebo osobního života. Za takové úrazy můžete dostat odškodnění až stovky tisíc korun, u zranění s trvalými následky to mohou být i miliony korun.

Když se pracovní úraz stane, zaměstnavatel by to měl okamžitě řešit, ale ne vždy se tak stane a najdou se i zaměstnavatelé, kteří se k vám otočí zády, začnou celou událost popírat, zastrašovat vás nebo se vymlouvat na nedostatek peněz. Každý zaměstnavatel je ze zákona povinný uzavřít pojištění pro případ své odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnanci při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání. Není tedy možné, aby nebyly finance pro vaše odškodnění. Pokud je zaměstnavatel proti vám, nevzdávejte se, nemusíte znát žádné zákony, abyste mohli dosáhnout odškodnění pracovní úraz. Obraťte se na zkušený právnický tým z 1zdravotni.cz, který bude bojovat za vás. Nemusíte mít strach, že byste za právníky platili z vlastní kapsy, veškeré analýzy a konzultace máte zdarma, odměnu si vezmou jen tehdy, když vám pomohou dostat odškodnění v maximální výši, takže nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Nezapomeňte, jak u pracovních úrazů postupovat

Pracovní úrazy obnášejí i určitý postup, v momentě úrazu si ho mnoho lidí neuvědomuje, ale měl by se dodržovat. Když se pracovní úraz přihodí, nahlaste ho zaměstnavateli a zajistěte si důkazy, nejlépe fotografie a očité svědky, kteří potvrdí okolnosti úrazu. To pro případ, kdyby chtěl jít zaměstnavatel do sporu. Dále musíte trvat na vypracování záznamu o úrazu, ten se dělá pro vyjednávání s pojišťovnou. Další krokem je kontaktování 1zdravotni.cz a to na webu nebo nejlépe na telefonním čísle 733 60 80 91. Společnost se s vámi domluví na dalším postupu, pak ji předáte veškeré podklady a ona se pustí do práce, zkušení advokáti udělají vše, co je v jejich silách, abyste dosáhli maximálního odškodného.