Profesionální likvidace vozidel vás zbaví starostí o váš nepojízdný vůz

Pokud patříte mezi řádné občany, kteří ví, že nechat stát vrak na ulici nebo parkovišti je protizákonné, jistě víte, že likvidace vozidel podléhá zákonu o odpadech č.185/2001 Sb. Nemusíte znát přesné znění zákona, směrodatné je, že je velmi přísný a ekologická likvidace vozu je řízena přísným postupem.

Jestli však využijete k likvidaci vozidla akreditované středisko SbohemAUTO.cz, nic z toho vás nemusí trápit – snad jen rozloučení s vaším automobilem. Po likvidaci automaticky obdržíte protokol o ekologické likvidaci vozu, bez kterého se neobejdete na úřadě se žádostí o vyřazení vozidla z evidence.

Jak ekologická likvidace vozu probíhá?

Použitelné díly pracovníci ze SbohemAUTO.cz vytáhnou a zbytek auta promění v kovový šrot. Budete vědět, že svůj automobil likvidujete odpovědným způsobem, protože jeho funkční části budou vyčištěny a prodány dalším spotřebitelům a kov bude roztaven pro opětovné použití.

Prodej auta do SbohemAUTO.cz znamená, že se nebudete muset zabývat hledáním a vyjednáváním potenciálního kupce. Místo toho jednoduše zavoláte na bezplatnou linku a oni vám dají vědět, kolik vám mohou zaplatit na základě hmotnosti vašeho automobilu. Ekologická likvidace vozidel cena je většinou bezplatná.

Pokud s cenou souhlasíte, naplánujete vhodný čas, kdy se zaměstnanci firmy zastaví u vás a vyzvednou si vozidlo. Přinesou s sebou papíry, které potřebujete k převodu vlastnictví, takže se nemusíte starat o podrobnosti. Je to rychlý, jednoduchý, pohodlný a v mnoha případech i nejjednodušší způsob, jak se zbavit starého auta, které již není způsobilé k řízení.

Likvidace vozidla odhlášení Praha vyžaduje protokol o ekologické likvidaci vozu, malý a velký technický průkaz, občanský průkaz, SPZ – registrační značky, Formulář na vyřazení vozidla z evidence.