Speedmeter Vám pomůže zjistit reálnou rychlost internetu

Dokázali byste si představit, že byste na internetu jen surfovali a odesílali emaily? Pravděpodobně ne, stále více uživatelů objevuje způsoby, jak využít internet k činnostem, které jsou náročné na data. Díky rozšiřujícímu se trendu home office stále více lidí pracuje z domova a k tomu je rychlý internet často nezbytný. Jde však i o zábavu, mnoho lidí je rádo, když si může pustit živé vysílání v HD kvalitě, hrát online hry v plném rozlišení nebo stahovat větší množství souborů.

Víte, jaká je rychlost vašeho internetu?

Většina lidí neví, jakou mají rychlost internetu a netuší ani, jakou rychlost jim garantuje jejich poskytovatel. Důležité je, jestli je pro vás rychlost dostačující a jestli vás nijak neomezuje. Pokud vás začne omezovat, je to známka problému. Někteří lidé zaznamenávají výpadky, jiní zase třeba pomalý internet. Řada lidí problémy neřeší a buď se spokojí s problematickým internetem nebo čekají, dokud problémy neustanou. Na trhu jsou tisíce poskytovatelů a rozhodně byste se neměli spokojit s takovým, který vám dělá problémy. Pokud máte pochybnosti ohledně rychlosti internetu, doporučujeme spustit tento test rychlosti internet.

Proč je test rychlosti důležitý?

Test rychlosti je zcela zdarma, stačí přejít na speedmeter a spustit test. Test trvá jen několik sekund. Následně se vám zobrazí rychlost stahovaných dat, nahrávaných dat a rychlost odezvy. Díky testu uvidíte, jestli je rychlost internetu taková, jakou vám poskytovatel slíbil pokud ne nebo si nejste jistí, tak poskytovatele kontaktujte. Problém by měl případně napravit a pokud budou problémy přetrvávat, není důvod, proč byste měli u stávajícího dodavatele internetu zůstávat. Na trhu je velké množství kvalitních poskytovatelů, zajistěte si takového, který se vám postará o dostatečně rychlý internet, u kterého se nebudete neustále rozčilovat nad problémy nebo nízkou rychlostí.