Bezúdržbové kovové oplocení

Chcete-li mít kolem svého rodinného domu elegantní oplocení, o které byste se v průběhu mnoha příštích let nemuseli starat, pak zvolte moderní kovový plot. Výrobcem kovových plotů je bohumínská společnost PLOTY B&V s.r.o. Její kovové ploty navazují na tradici pevného oplocení, jak ji známe například u prvorepublikových reprezentativních vil, zámeckých parků či kolem jiných objektů. Výrobu kovových plotů ovšem zdokonalila tak, aby současné kovové ploty odpovídaly moderním nárokům. Jejich předností je nejen dlouhá životnost bez potřeby jakékoliv údržby, ale také elegantní vzhled a dojem bezpečí, který kovový plot vytváří.

Jak se dosahuje bezúdržbovosti?

Záruky perfektní kvality, dlouhé životnosti a také pěkného vzhledu dosahuje výrobce jednak používáním kvalitního materiálu, a jednak speciální povrchovou ochranou všech dílů kovového plotu. Tyto vlastnosti zaručuje metoda zvaná duplexní eventuálně triplexní ochrana spočívající v aplikaci práškových barev na povrch materiálu. V principu jde nejprve o nanášení epoxidové vrstvy a poté vrchní polyesterové práškové barvy. Práškové polyestery dováží bohumínská společnost od renomované švýcarské firmy IGP Pulvertechnik AG. Díky této technologii odolává kovový plot všem povětrnostním vlivům bez nutnosti jakékoliv další údržby.

Nabídka kovových plotů z Bohumína

Z obchodních důvodů a pro lepší orientaci zákazníků rozlišuje společnost PLOTY B&V své kovové ploty do několika řad, které nesou toto pojmenování: Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. K oplocení pozemků u rodinných domů, ale i jiných objektů jsou ideální ploty řady Brilliant. Moderní ploty kovové fotogalerie je k dispozici na webových stránkách výrobce, takže si každý může udělat konkrétní představu, jak bude kovové oplocení u jeho domu vypadat. Předností řady Brilliant je také přijatelná cena, desetiletá záruka a také možnost objednání vjezdové brány a vstupní branky ve stejném provedení.