Chorvatsko: Levná dovolená s krásným mořem

Léto se již nezadržitelně blíží a vy byste měli přemýšlet o tom, kam vyrazíte na dovolenou. Pokud hledáte dovolenou, která bude u čistého moře s krásnými plážemi, ale finančně vás nezruinuje, doporučujeme Chorvatsko. Chorvatsko je nádhernou zemí, která má stále co nabídnout.

Čisté moře

Pravdou je, že na vás v Chorvatsku čeká krásně čisté moře. Naleznete zde nejen dlouhé pláže, ale i malé romantické plážičky, na kterých budete naprosto sami. Skvělé na Chorvatsku je, že si uchovává stále svou krásu a divokost přírody. Zvláště pokud vyrazíte na některý z chorvatských ostrovů, kterých je dohromady 78, poznáte, jaké zázraky příroda umí.

Levná rodinná dovolená

Chorvatsko vyniká nejen tím, že přináší klidnou dovolenou v krásné přírodě, ale také cenovou dostupností. Co si budeme nalhávat, dovolená v Chorvatsku může být velmi levnou a zvláště pro rodiny s dětmi se dovolená v této zemi opravdu vyplatí. Důvodem je především to, že se rodiny mohou ubytovat v apartmánech a na dovolenou si zajedou autem. Apartmány jsou v Chorvatsku pronajímány na týden za velmi nízké částky. Rodinná dovolená vás vyjde v řádech tisíců, ne desetitisíců. Ubytování chorvatsko je pro vás skvělou volbou a nabízí mnoho rozmanitých možností ubytování.

Klid a pohoda

Chorvatsko v minulém století navštěvovalo mnoho Čechů. Dnes se situace trochu mění a my na Chorvatsko jaksi zapomínáme. To je velká škoda, jelikož se jedná o zemi, která nabízí pohodovou dovolenou v krásné lokalitě za velmi nízkou cenu. Dovolená vás finančně nezruinuje a můžete se z ní o to více těšit. Chorvatsko vás okouzlí i přívětivostí tamních obyvatel, skvělou gastronomií a domácími produkty. Dovolena chorvatsko je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i mladé páry.

Chorvatské ostrovy

Vyrazit můžete nejen na pevninu, ale i na chorvatské ostrovy v Jaderském moři. Mezi největší ostrovy patří Krk, Cres, Brač a Hvar. Na výběr však máte celkem ze 78 ostrovů, které doslova nabízejí ráj na zemi.