Offshore – jak si založit společnost v Dubaji?

Přejete si založit offshore společnost v zemi neomezených možností, která se vyznačuje vynikajícím podnikatelským prostředím? Vítejte ve Spojených arabských emirátech, čeká na vás nulová daň!

Proč si založit společnost v Dubaji

Přejete si založit offshore společnost ve vhodné jurisdikci? Spojené arabské emiráty se vyznačují nejrychleji rostoucí ekonomikou na celém světě. Navíc je to země, která má dobrou pověst a není považována za daňový ráj – jedná se o zemi s reálnou ekonomikou svrchovaného státu. Bude vás čekat 0% daň, vysoká ochrana soukromí a stabilní bankovní systém. Jurisdikce Spojených arabských emirátů je schválena OECD – můžete ji tedy použít pro mezinárodní daňové plánování a transakce.

Ještě o třídu výš

Přejete si založit společnost v místě, kde jsou naprosto nejnižší náklady na zakládání a provoz společností vůbec? Pomocí české offshore služby můžete získat společnost v Ras al Khaimah. Právní systém v tomto emirátu se vyznačuje největší stabilitou v rámci celých Spojených arabských emirátů. Obchodní rejstřík je zde neveřejný, podnikatelské prostředí je zcela osvobozené od daní. Získáte tak stoprocentní osvobození od veškerých daní fyzických i právnických osob.

Proč právě Ras al Khaimah?

Toto město se nachází pouhých 45 minut cesty z Dubaje a představuje jedinečnou spojnici mezi východem a západem. Společnost zde založíte pomocí jednoduchého a rychlého procesu, budete osvobozeni od daní, a navíc nebudete povinni mít na registrační adrese kancelář – bohatě postačí virtuální sídlo. Nejste povinni mít zaměstnance, ani vést a předkládat účetnictví. Máte volnost obchodovat v jakékoliv světové měně.

Využijte možnost založit společnost v místě, kde panují nulové daně, v zemi, jejíž jurisdikce má dobrou pověst a je schválena OECD.