Těhotenské oblečení – umíte jej správně vybírat?

Narození potomka je důležitou součástí života každého – ženy i muže. Pro ženy je to období, kdy se jejich tělo rychle mění, přibývá na váze, zvětšuje se, mění se chutě, nálady, hormony pracují jinak, vše je nové a jiné, zvláště citlivé. Tolik změn najednou. V případě měnícího se šatníku to není zrovna příjemná věc. Přibírání je pro mnoho žen ožehavé a citlivé téma, na které nerady hovoří. Když najednou nemohou dopnout oblíbené šaty nebo džíny, musí se vypořádat s tím, že je potřeba koupit nové oblečení. Ideálně takové, které bude vhodné pro těhotenské bříško, které se bude dál a dál zvětšovat. Jak takové oblečení vybírat?

Kvalitní těhotenské prádlo

Některé budoucí maminky zapomínají, že je základem správné a pohodlné spodní prádlo. Důležitá je podprsenka, která by měla být oporou pro vaše ňadra. Ta se totiž během těhotenství zvětšují a ne pro všechny ženy je to pohodlné a příjemné.

Oblečení? Jedině pro těhotné!

Existují ženy, které během těhotenství oblékají běžnou konfekci. Bříško je malé nebo stačí zvolit větší velikost a je to. Ne vždycky takové kousky bývají praktické a hlavně pohodlné. U běžného oblečení se až tak moc nedbá například na to, zda je vše pohodlné, zejména okolo pasu a podobně.

Šaty nebo sukně

Velmi oblíbené jsou u nastávajících maminek sukně a šaty. Vše je volné, můžete se bez problémů pohybovat a různě kombinovat sukně s topy, halenkami či tričky díky čemuž se těhotenské oblečení stává nejen moderní, ale také praktické.

Podzim a zima

Těhotenství v tomto období znamená pořídit si nějaké moderní a přitom praktické těhotenské bundy, do kterých se bříško pohodlně schová a nikde nic nebude tlačit. Vybírat můžete nejrůznější kousky a modely, podle vaší představy a aktuální potřeby. E-shop Happymum je zaměřen na nastávající maminky a jejich potřeby.