Neviditelné fotopasti na zvěř i zloděje

Každý z nás čas od času mile rád pořídí nějakou tu fotografii. Ať už dokumentuje vzpomínku, o kterou nechce přijít nebo jen zkouší, co umí jeho nový fotoaparát, fotí vždy s určitým cílem. Podobně pracují i fotopasti Bunaty. Jedná se o digitální zařízení, které je určeno pro záznam snímků ze dne i noci.

Zornému poli snímače nic neunikne

Potřebujete zachytit procházející se zvěř nebo případného zloděje? S fotopastí je úspěch zaručen. Bez fotopasti podstupujete velké riziko, že se zloděj nenajde. A je úplně jedno, jestli jste doma a spíte nebo jste někde jinde. Někoho vzbudí i kdyby na zem spadl špendlík, ale jiný spí tvrdě. Nicméně se na situaci, kdy vás chce někdo okrást, lze připravit. Ptáte se, jak? Jednoduše s naší fotopastí. Váš objekt bude zajištěn a vy můžete v noci klidně spát. Je to jakási prevence duševního zdraví, nemyslíte? Když se v noci budíte, že někde slyšíte kroky nebo šramot, s fotopastí získáte dokonalý přehled, kdo se kolem vašeho domu pohybuje. V lepším případě je to třeba zvěř, v tom horším i zloděj.

Jakou fotopast si vybrat?

Práci vám jistě ulehčí fotopast s českým menu i manuálem. Ať už za účelem detekovat zvěř či zloděje, rozhodně si pořiďte fotopast Bunaty, která vám poskytne kvalitní záznam a je na ní současně také spolehnutí. Roli hraje rovněž její neviditelnost. Není až tak rozhodující místo, kam jí dáte, ale fakt, jestli je vidět nebo ne. Naše fotopasti umožňují záznam dokonce přehrát. Celý princip funguje na přenesení na SD kartu, ale důležitý je i úhel snímání a rozlišení. Fotopasti Bunaty vás v těchto ohledech určitě nezklamou. Jsou perfektním výsledkem precizní práce se správným nastavením. Nové modely 2020 vás nadchnou svými nadupanými funkcemi. Bonusem pro vás je odeslání záznamu na mobil nebo e-mail.