Nehoda není náhoda, jak se chráníte při práci?

Jdete vyčistit potrubí pomocí žíraviny? Potřebujete nařezat dlažbu? Chystáte se na demolici? Takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Ať už se chystáte dělat jakoukoliv činnost, která s sebou nese zdravotní rizika, je vhodné udělat vše proto, aby se rizika minimalizovala. Byla by škoda si trvale poškodit zdraví jen kvůli té chvilce, kterou byste věnovali obléknutí ochranného oblečení nebo použití ochranných pracovních pomůcek.

Ochranné pracovní pomůcky koupíte online

Ne každý má čas někam jezdit a nakupovat ochranné pracovní pomůcky, jde o sortiment, který nenajdete zrovna na každém rohu. Ušetříme vám zajisté čas tím, že vás nasměrujeme na specializovaný internetový obchod wbs-safety.cz, který nabízí kompletní sortiment kvalitních ochranných pomůcek a za ty nejlepší ceny. Potřebujete nové pracovní rukavice? Pokud intenzivně pracujete, zajisté vám rukavice dlouho nevydrží, v eshopu najdete všechny potřebné druhy pracovních rukavic, které zahrnují kožené a kombinované rukavice, máčené a povrstvené rukavice, textilní rukavice, chemické rukavice, svářečské rukavice a mnoho dalších.

Pořídit můžete také vysoce kvalitní pracovní obuv. Vyhovují vám polobotky? Pokud ne, nabízí se vám i kotníkové a holeňové boty, které zajistí při práci dostatečný komfort a ochranu. Vybírat si můžete také stylové pracovní oděvy. Pokud se za své montérky už stydíte, vybrat si můžete moderní montérkové oděvy, stejně tak jako vesty, termoprádlo a další. Neměli byste podceňovat rovněž ochranu smyslů, nabízí se vám ochranné brýle na oči, obličejové štíty a také kvalitní ochrana sluchu. Zdravotníci zase ocení kvalitní zdravotní oblečení. Pokud potřebujete chránit dýchací ústrojí, vybírat můžete z respirátorů, poloobličejových i celoobličejových masek. Najdete zde také ochranu hlavy a mnoho důležitých doplňků. Doporučujeme dobře projít sortiment a pořídit takové ochranné pomůcky, se kterými už se nebudete muset obávat rizik, které vaše práce představuje.