Zajistěte si spolehlivý dohled nad pozemkem pomocí fotopasti

Bojíte se, že na váš pozemek vkročí cizí osoba? Mnoho lidí už má zkušenosti se zloději, kteří jsou schopní přímo ze dvorku ukrást vaše věci nebo se vloupat až do domu a celý ho vybílit. Kriminalita stále stoupá a než čekat na okamžik, kdy se někdo vloupá i k vám, tak je dobré se na tuto možnost připravit. Samozřejmě nemáme na mysli nášlapné miny a pasti na mamuty, ale zařízení, které dokáže vetřelce zaregistrovat a informovat vás o něm. V tomto ohledu vám nejlépe pomohou fotopasti. Fotopast si mnoho lidí spojí s monitorováním zvířat. Skutečně se jedná o mocný nástroj všech myslivců, přírodovědců i ochránců přírody, fotopast dokáže zachytit každé zvíře, které se dostane do oblasti, kterou monitoruje.

Chraňte svůj majetek fotopastí

Pro účely ochrany majetku je však fotopast jako dělaná a její popularita stále stoupá. Fotopast je malé zařízení o velikosti digitálního fotoaparátu, na rozdíl od něj má však dokonale maskovaný vzhled, abyste ji mohli umístit na strom, kde se stane prakticky neviditelnou. Fotopast disponuje PIR čidlem, které reaguje na tepelný pohyb. Dále má vysoce kvalitní fotoaparát. Nastavíte si, jakou oblast bude fotopast monitorovat a když se do monitorované zóny cokoliv dostane, nemá šanci to utéct, ať už je to člověk nebo zvíře.

Fotopast totiž reaguje ve zlomku sekundy a udělá kvalitní snímek nezvaného hosta. Fotopasti mohou pořizovat i videa, záleží, jak je nastavíte. Fotopast může fungovat nonstop, sami si nastavíte, jestli bude aktivní celý den nebo jen v určitých hodinách. Kvalitní snímky pořizuje i ve tmě a to díky přísvitu. Fotopast ukládá všechny záznamy na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlédnout například na počítači nebo na LCD displeji, pokud jím fotopast disponuje. Jestliže chcete fotopast použít pro ochranu majetku, pořiďte si fotopast s GSM modulem. Taková fotopast snímky uloží nejen do paměti, ale také vám je okamžitě odešle na telefon nebo na email. Budete tak mít aktuální přehled o tom, kdo se na vašem pozemku pohybuje.