Konference v Praze? Semináře, školení a další eventy potřebují zázemí

Potřebuje najít místo k uspořádání vaší konference nebo jiné události? Zaměřte se také na to, zda budete mít potřebné zázemí. Výhodou rozhodně je, pokud dané místo má zkušenosti s pořádáním konferencí. Je to o to důležitější, pokud připravujete větší událost. To je vždy náročnější na organizaci a logistiku. Pro pořádání velké konference jsou vhodným místem některé pražské hotely. Pojďme si představit jedno z míst, které by vás určitě mohlo zaujmout.

Profesionální zázemí

Jedním z takových pražských hotelů je hotel Belvedere. Poskytne vám kapacitu 400 osob a je zde trojce místností, které se liší uspořádáním a pojetím pro různé druhy eventů. Konferenční sál je vždy nutné přizpůsobit vašim potřebám, a k tomu se vám budou hodit zkušenosti zdejších organizátorů. Ti vám mohou být kdykoliv k dispozici a pomohou s organizací. Můžete zvolit:

  • Společenský sál
  • Salonek Letná
  • Club Memphis

Největší konferenční místnost je Společenský sál. Ten nabídne třeba dva bary a také taneční parket. Můžete využít také služby menšího Salonku Letná, a ty nejmodernější prostory vám pak poskytne Club Memphis. Jedná se o nové multifunkční konferenční centrum připravené pro konference 21. století.

Vybavení a cateringové služby či možnost ubytování

Ve všech sálech na vás každopádně čeká potřebné technické zázemí, které je pro pořádání konference naprostou nutností. Jedná se zejména o dataprojektor a promítací plátno, flipchartovou tabuli nebo profesionální ozvučení s mikrofonem. Pro mezinárodní akce jsou k dispozici tlumočnické kabinky.

Na žádné konferenci, ať už jde o seminář, školení nebo jinou událost, určitě nesmíte zapomenout také na patřičné občerstvení. Právě zázemí hotelu nám může nabídnout profesionálně cateringové služby. To je určitě nespornou výhodou. Pronájem konferenčních prostor v tomto hotelu samozřejmě umožní vašim hostům se také ubytovat. K dispozici je mnoho pokojů s moderním vybavením, a také pokoje nadstandardní.