Kvalita erekce ovlivňuje celý intimní život

Mnoho starších mužů rádo vzpomíná na mladá léta plná sexuálních dobrodružství. Spojují si toto období nejen k větší chuti na sex, ale také ke kvalitní erekci. Pevná erekce však nemusí být spojena pouze s mládím, můžete ji mít až do pozdního věku. Je však třeba dbát na prevenci a na určité zásady, které je třeba dodržet.

Prevence především

Kvalita erekce je nejvíce spojena s kvalitním životním stylem. Vše špatné pro zdraví je také špatné pro erekci, zejména kouření, alkohol, vysoký cholesterol, obezita a konzumace tučných jídel. Důležitý je vyvážený jídelníček a také štíhlý pas, protože cévy ucpané cholesterolem vedou k horší erekci. Důležité je také pravidelné cvičení, fyzická aktivita zvyšuje produkci testosteronu a ten je pro intimní zdraví nezbytný zapomínat by se nemělo také na pravidelný sex nebo masturbaci, abyste neustále posilovali prostatu. S přibývajícím věkem je důležité rovněž myslet na doplňky stravy zaměřené na intimní zdraví, pomohou udržet váš pohlavní orgán ve skvělé kondici a udrží vaše libido. Vhodný je zejména Merlix.

Když už problém nastane

Nikdy není pozdě začít žít zdravě, ale pokud už jste problém zaznamenali a máte slabou nebo žádnou erekci, je třeba to řešit. Pravděpodobně budete chtít koupit léky na erekci, ale účinné léky vám předepíše pouze urolog, z volně dostupných vám žádné rychlou erekci nezajistí. Návštěvy urologa se nebojte, chodí za ním lidé každého věku a každému účinně pomůže. Lékař vás vyšetří a předepíše vám vhodné léky, které se vám o dosažení erekce postarají. Je třeba se návštěvy lékaře nebát, jde o profesionála, který tyto problémy řeší denně. Řešte své problémy s erekcí a užívejte si intimní život opět naplno.