Levné bytové doplňky, které zútulní každý interiér

Útulný domov je základem příjemného bydlení. Aby takový váš domov opravdu byl, nepotřebujete příliš mnoho peněz. Mnoho doplňků se dá pořídit za skvělou cenu a snadno zútulní každý interiér. Jaké doplňky to jsou?

Světla

Váš domov vždy skvěle zútulní různá světla, světýlka a světelné řetězy. Dopřejte si proto nad postel světýlka ve tvaru žárovek nebo třeba srdíček. Umístit je můžete na poličky do obývacího pokoje, nad okno nebo třeba na zábradlí schodiště. Nezapomeňte ani na menší lampičky, svíčky a aroma lampy. Světelné variace vás vyjdou celkem levně a domov velmi účinně zútulní.

Rámečky

Levnou variantou jsou také rámečky. Kupte si větší rámečky, střední, ale i malé. Umístěte je na zdi, stoly či komody a snažte se je vyplnit podobně stylizovanými obrázky či je kombinovat i s nápisy. Váš domov bude rázem útulnější.

“Měkké” doplňky

Zapomenout nesmíme ani na “měkké” doplňky, tedy polštáře a nejrůznější povlaky, menší koberečky, prostírání, závěsy či taburetky. Vyjdou vás také celkem levně a díky nim bude interiér velmi příjemný.