Milujete Itálii a rádi se do této země vracíte? Pak si zde pořiďte nemovitost

Pokud patříte mezi milovníky Itálie a rádi se do této turisticky atraktivní destinace vracíte a to jak v létě, tak i v zimě, měli byste si zde pořídit nemovitost. Nemovitosti v Itálii nabízí společnost ItalicaHomes.

ItalicaHomes a nabídka nemovitostí v Itálii

Společnost se soustřeďuje především na oblast Toskánská, ale Immobilie in Italien si můžete pořídit také v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na Sicílii, u moře či ve vnitrozemí. Kompletní nabídku naleznete na portálu italicahomes.com.

Jaké nemovitosti si můžete zakoupit? Může to být klasický dům nebo dům ve stylu rustico, luxusní vila s výhledem na moře nebo přímo u moře, byt, pozemek a dokonce i komerční objekty nebo farmy.

Tipy pro vás

V nabídce naleznete nový kamenný dům v Toskánsku s výhledem na moře, který je umístěný uprostřed velkého pozemku. Líbit by se vám mohl dům na samotě v nádherném svahu, s výhledem na moře. Klasiku představují domy ve stylu rustiko – kamenné stavby klasického toskánského stylu. Dáváte-li přednost bydlení ve městě, pak to mohou být luxusní městské byty. Velmi oblíbené jsou i luxusní vily s bazénem.

Proč právě Itálie?

Je to země netušených možností. Nabízí odpočinek během celého roku. V létě si můžete užívat sluníčka a koupání v moři, v zimě zase hory a zimní radovánky. Vypravit se můžete za některou z místních historických památek, kterých je v Itálii obrovské množství. Na své si přijdou i milovníci sportovních aktivit. Do Itálie také míří vyznavači dobré kuchyně. Ta nabízí klasické i méně tradiční pokrmy připravované z místních surovin. Pochutnáte si na italských těstovinách, zeleninových salátech nebo plodech moře. Vše je dochucováno olivovým olejem a čerstvými bylinkami. Vyzkoušíte místní lahodná vína, která se vyrábějí z hroznů pěstovaných na zdejších rozsáhlých vinicích.