Větší kabina je u bagrů vždy výhodou

Pohodlí a bezpečnost. To vše poskytne svému řidiči větší kabina bagru. Jaké jsou ale další benefity velkých kabin? Na ty se podíváme v tomto článku.

Pásové bagry nyní nově osazuje novými funkčnějšími a prostornějšími kabinami. Prostornější kabiny pro modely byly vyvinuty na základě stávajícího komfortního vybavení a stávající kabiny.

Jasné výhody

Bagr, rypadlo nebo také exkavátor je stroj, sloužící k těžbě a přemisťování hornin. Mezi jeho základní části patří podkop s pracovním zařízením (lopatou), kabina s pracovištěm obsluhy a podvozek. Větší kabina zajišťuje větší komfort a více prostoru. Zajišťuje pohodlnější nastupování a vystupování, se kterým byl vždy problém kvůli menšímu prostoru. Všechny parametry jsou dosud stejné, jen se vylepšil prostor a vznikla větší kabina, kterou ocení každý.

Kabinu u některých bagrů můžete snadno odmontovat pomocí několika jednoduchých kroků, stroj však zůstává nadále plně funkční a lze tak bagrovat i bez kabiny např. v nízkých prostorách nebo v objektech a to vše při zachování komfortu obsluhy. Nová kabina byla změněna zejména v horní části, kde má strojník hlavu a dále pak v zadní části kabiny. Nový, extra-široký vstup zajišťuje pohodlnější nastupování i vystupování ze stroje.

Kolik to stojí?

Je dobré upozornit rovněž na inovativní mechanismus, umožňující obsluze zároveň vysunout spodní i horní předního skla do střechy kabiny, kde lze celý mechanismus zajistit, při plně otevřené poloze oken, před poškozením. Demontáž a oddělené skladování předního okna je tímto překonáno. Navíc tento systém nabízí různé varianty, např. větrací nebo pozici pro dialog s pomocnou obsluhou.

Za kvalitní bagr přitom nemusíte vysolit majlant. Půjčovna bagrů Praha Isermat nabízí ideální řešení nejen pro stavební firmy. Půjčovna rypadel a půjčovna minirypadel Praha vám za nízkou cenu poskytne vybraný stroj, který je plně funkční a spolehlivý. V půjčovně se totiž o své stroje pravidelně starají, abyste si vy mohli užít maximální pohodlí při práci.