Jaké přednosti mají plechové střešní krytiny?

V oblasti bydlení došlo za poslední roky k mnoha inovacím a když se rozhodujeme pro stavbu nebo rekonstrukci, je vždy vhodné se podívat, jaké jsou aktuální trendy. Základem každého domu je kvalitní střecha. Jaká je ale nejlepší? Vsadit můžete na tradiční možnosti, mezi které patří keramické nebo betonové tašky. Můžete ale vsadit také na stále populárnější plechové střešní krytiny, které mají celou škálu předností.

Poznejte STŘECHY COMAX®

Plechové střešní krytiny COMAX® jsou známým pojmem, a to díky své kvalitě. Tyto krytiny jsou velmi lehké, nabízí snadnou montáž a také dlouhou životnost. Výrobce u nich garantuje záruku životnosti až 75 let, jedná se tedy o střechu na celý život. Při výrobě se dbá na ekologii a krytiny jsou díky tomu 100% recyklovatelné. Nemusíte se bát, že by po letech přišly o svůj vzhled. Jsou stálobarevné a také velmi odolné, hravě odolají UV záření, korozi i chemickým vlivům v ovzduší. Možná už jste je mnohokrát viděli, ale nerozeznali jste je od ostatních krytin. Je to dáno tím, že se nabízí v mnoha tvarových podobách a mnoha povrchových úpravách od hladkého lesku přes polomat či mat až po strukturovaný povrch. Pro krytí šikmých střech se vám nabízí velkoformátové plechové krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®.

Také se vám nabízí designová maloformátová krytina COMAX BoCo 330. Za kvalitou materiálu stojí nejen spokojenost klientů, ale dokládají ji také atesty a výrobní proces získal certifikace ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Pokud o tyto krytiny máte zájem, stačí výrobce kontaktovat a on vám na základě vaší poptávky zpracuje zcela nezávazně a zdarma kladečský plán, a to včetně doporučeného doplňkového sortimentu pro správné fungování střešního pláště. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu vám budou krytiny dodány. Výrobce vám je doveze za pomoci svých nákladních vozů až k vám na stavbu – více informací naleznete na webu www.strechycomax.cz a ukázky hotových realizací najdete na stránce https://www.strechycomax.cz/realizace2/.