Pořádáte veřejnou akci? Obohaťte ji o světelnou dronovou show

Jestliže patříte mezi pořadatele jakékoli veřejné akce, může její program obohatit originální dronová světlená show, kterou nabízí společnost MAGIC DRONES.

Pro koho je drone show určená a jaké výhody nabízí?

Využít ji může široká škála pořadatelů soukromých i veřejných akcí. Show je určená pro pořadatele z řad měst, obcí, organizací, firem nebo reklamních či uměleckých agentur. Světlená show je ideální volbou pro akce sportovního, kulturního nebo hudebního charakteru. Objednat ji můžete tam, kde se hodí inovativní technologie pro oslovení širokého publika nebo zákaznické základny.

Dronovou show realizují osvětlené a synchronizované skupiny dronů, které vytvářejí důmyslné choreografické prvky. Na obloze se seskupují v různých počtech, do různých formací a vytvářejí 3D obrazce a to ve výšce až 120 metrů. Oslovte zákazníky na předváděcí akci a představte jim nový produkt nebo novou službu pomocí obrazce či nápisu vytvořeného ze světelných dronů. Nechte v němém úžasu sledovat účastníky festivalu nebo městské slavnosti na oblohu, kde se objeví úžasná světelná expozice, animace, postava nebo obrazce.

  • Výhody, které dronová show nabízí

Světelná show je viditelná ze vzdálenosti větší než jednoho kilometru. Světelné obrazce na obloze lze synchronizovat s hudebním doprovodem a dalšími světelnými efekty, jejichž rozsah je daleko větší, než u klasického ohňostroje. Show může na obloze dokonce vyprávět příběh.

Bezpečnost především

Na každé akci je důležitým hlediskem nejen zábava, ale i bezpečnost. A i tu dronová show nabízí. Před každou produkcí pořadatelé vyhodnocují možná rizika. Mezi drony, lidmi a budovami je vždy bezpečná vzdálenost. Vzhledem k tomu, že v show se neobjevuje oheň, je eliminováno riziko požáru. Drony řídí piloti disponující certifikacemi a zkouškami dle platných pravidel a společnost splňuje registraci nutnou pro provozovatele bezpilotních systémů. Tu vydává Úřad pro civilní letectví ČR.