Proč by měl být CRM systém v každé firmě samozřejmostí?

Aby mohla firma správně fungovat, je potřeba, aby mělo vedení přehled o všem, co se ve firmě děje. Je potřeba znát stav projektů, vytíženost i docházku zaměstnanců, stav propagace, financí a také mít pod kontrolou klienty. CRM systém umožní, abyste měli o všech informacích přehled za pomoci jediného nástroje. Jestliže máte ve firmě chaos, bráníte tím v jejím růstu a také fungujete neefektivně, což vás stojí čas i peníze.

Zajistěte do své firmy AutoCRM

AutoCRM je v současné době nejvyspělejší CRM systém u nás, je plně v češtině a je tak snadný na ovládání, že s ní zvládne pracovat každý. Hodí se do všech typů firem od malých firem s několika zaměstnanci až po velké společnosti se stovkami nebo tisíci zaměstnanců. Celá firma může být za pomoci tohoto systému propojená. Co se týče funkcí, nebude zde nic navíc, ale systém vám bude přizpůsoben na míru, aby zastával jen ty funkce, které využijete. Nejvíce žádaný je pro projektové řízení – software. V přehledném rozhraní máte jednotlivé entity, které si můžete rozkliknout, od projektů až po zaměstnance, klienty, fakturaci a další. Už nemusíte mít mnoho nástrojů, jeden vám stačí na vše.

Můžete zde stanovovat dlouhodobé plány a harmonogramy sobě i zaměstnancům, uvidíte, na čem pracují a jak jsou vytížení. Můžete jim přiřazovat úkoly a za pomoci Ganntova diagramu sledovat jejich návratnost, úroveň dokončení a předpokládaný termín dokončení.

Můžete odsud komunikovat se všemi zaměstnanci i klienty, u klientů můžete vidět všechny podrobné informace a také jim odsud můžete vytvářet nabídky nebo jim posílat třeba newslettery. Chtěli byste podpořit propagaci firmy? Nemusíte nikam chodit, můžete odsud spravovat reklamní kampaně a sledovat návštěvnost webu. Možných funkcí je nespočet, tento nástroj se přizpůsobí každému oboru podnikání a dá vám přístup k informacím, které jste neznali. Zajistěte ho do své firmy také. Pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, můžete si ho nezávazně zdarma vyzkoušet na webu AutoCRM.cz.